Branding Manager

Angajăm:

Ești un pasionat de branding și dorești să contribui la crearea unor identități de marcă memorabile?

Atunci compania noastră este locul perfect pentru tine!

Căutăm un Branding Manager creativ și talentat pentru a se alătura echipei noastre unite.

Responsabilități:

  • Crearea și implementarea strategiilor de branding pentru diverse produse și servicii
  • Dezvoltarea și gestionarea identității vizuale a companiei
  • Crearea de materiale de marketing și comunicaționale atractive
  • Realizarea de cercetări de piață și analiza concurenței
  • Urmărirea tendințelor din industria brandingului

Cerințe:

  • Gândire creativă și strategică
  • Abilități analitice și de rezolvare a problemelor
  • Cunoștințe de economie, psihologie și comportamentul consumatorului
  • Cunoștințe de utilizare a programelor de design grafic (Adobe Photoshop, Illustrator etc.)
  • Capacitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe
  • Atitudine pozitivă și proactivă

Oferim:

  • Echipă prietenoasă și unită: Susținem colaborarea și creăm un mediu de lucru plăcut și motivant.
  • Condiții convenabile: Birou în centrul orașului, program de lucru regulat (de la 10:00 la 19:00).
  • Salariu competitiv: Discutat în cadrul interviului, în funcție de experiență și competențe.
  • Oportunități de dezvoltare profesională: Te vom ghida și te vom sprijini la fiecare pas, oferindu-ți instruirea necesară pentru a excela.

Trimite-ne CV chiar daca crezi ca nu te incadrezi in careva parametri.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide