Coordonator centru de apel

Franzeluța №14716374, 16 octombrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:

Studii medii speciale sau superioare;
Cunoașterea fluenta a limbii române și ruse;
Abilități excelente de comunicare și coordonare;
Experiență anterioară într-un rol similar de cel puțin 1 an;
Persoana organizata, dinamica, serioasa si cu simtul raspunderii.

Atribuții:

Evidența zilnică a volumului de producție realizată pe subdiviziuni și categorii de produse.
Analiza zilnică la îndeplinirea planului de vânzări.
Întocmirea rapoartelor zilnice privind dinamica vânzărilor.
Înregistrarea comenzilor curente în programa 1C, pentru clienții cu contul blocat sau care solicită comandă suplimentară de pîine.
Întocmirea graficelor de livrare suplimentară în cazul comenzilor permanente și le coordonează cu dispecerii fabricilor.
Informează clienții despre modificările operate(în graficul de livrare, comanda/sortiment).

Va rugam sa transmiteti CV-ul pe email: s.personal@franzeluta.md cu indicarea denumirii pozitiei "coordonator centru de apel".
Doar candidatii care au fost selectati in urma examinarii CV-urilor transmise vor fi invitati la interviul primar.
Telefon: 069501182 E-mail: s.personal@franzeluta.md
Telefon: 069501182
Aplica fără CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide