Manager vânzări

EXPERT LEASING №14720415, 16 octombrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Suntem un colectiv energic și creativ în căutarea unei persoane care să-și dorească să lucreze alături de noi în calitate de Manager vânzări.
Cerințe:

Studii superioare economice;
Abilități de bază de lucru în Microsoft Excel;
Experiența de lucru anterioară va constitui un avantaj;
Cunoașterea limbilor română și rusă;
Permis categoria B;
Persoană energică, sociabilă, responsabilă.

Principalele responsabilităţi:

Promovarea și vânzarea produselor de leasing.
Menţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii și partenerii companiei.
Coordonarea procesului tranzacțiilor de leasing.
Realizarea obiectivelor din planul de vânzări.

Compania oferă posibilitatea activității într-un mediu dinamic, pachet salarial competitiv, automobil de serviciu, bonusuri și prime de performanță, dezvoltare profesională.
Persoanele interesate urmează sa transmită CV-ul cu fotografie la adresa office@elm.md.
office@elm.md
Aplica fără CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide