Operator call centru

Companie moldo-canadiana №8492970, 30 septembrie 2019
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Candidatul ideal:
• Absolvent, minim liceu
• Atitudine pozitivă orientată spre client
• Cunoștințe operare Microsoft PC, excel nivel avansat
• Atenție la detalii
• Abilități de comunicare și convingere
• Cunoasterea excelenta a limbii romane
• Cunoștințe engleză, nivel avansat
• Rezistență la stres
• Punctual
• Cu zâmbetul pe buze!

Descrierea postului:
• Preluare și inițiere apeluri
• Oferă informații corecte și complete clienților, cu privire la conturi și serviciile companiei
• Verifică veridicitatea și corectitudinea informațiilor introduse în baza de date
• Completează formular și ține în evidență schimbările apărute în urma deciziei venite din partea clientului.
• Transmiterea sau semnalarea superviserului/managerului informații cu privire la: sesizări și reclamații de orice natură.

Beneficii:
• Training de inițiere la locul de muncă
• Ambianta placuta
• Experiență unică de învățare și dezvoltare
• Oficiul în centrul orașului
• Angajare oficială
• Posibilitatea de a lucre in ture: 7 ore pe zi, 5 zile pe saptamina
• Plata transportului taxi pentru turele de noapte.
• Salariul lunar net de la 7 000 lei

Dacă sunteți interesat de poziția data, așteptăm CV-ul Dumneavoastra la hr@icarustel.com.
Website: www.icarustel.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide