Operator /consultant

PARAconsul №7566140, 25 februarie 2019
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Выберите график работы
Misiune post: Gestiunea relațiilor cu clienții companiei prin intermediul PC și telefon.

Responsabilități specifice:
- Recepționarea și procesarea apelurilor telefonice;
- Conversaţia cu clienţii prin poşta electronică și rețele de socializare ;
- Oferirea informației necesare despre serviciile companiei;

Profilul candidatului:
-Studii: medii de specialitate sau superioare.
- Cunoașterea PC la nivel mediu (Microsoft Office)
- Cunoaşterea fluentă a limbii de stat şi a limbii ruse.
- Vorbire corectă și clară;
- Experiența în domeniu constituie un avantaj
-Program de lucru full time;
Va oferim:

-Mediu de lucru tânăr, energic și prietenos
- Posibilităţi reale de avansare;
-Bonusuri pentru productivitate;
-Sprijin și ajutor din partea echipei;

Persoanele interesate rugam să expedieze CV-ul cu indicarea funcţiei, la adresa de e-mail: valeria.onorislegis@gmail.com,
069912989 Valeria
Telefon:
+373 676 39 313
Persoana de contact:
Valeria
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide