Operator-Moderator Support

Simpals №14717067, 16 octombrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Simpals este cel mai mare panou de anunțuri, harta detaliată a Moldovei, desene animate minunate, știri de actualitate, publicitate eficientă, dispozitive pentru înot și freediving solicitate la nivel internațional, serviciu de bilete online, înverzirea și colorarea orașului și cele mai grandioase evenimente sportive ale țării.
În prezent, dezvoltăm în mod activ departamentul Suport și căutăm un profesionist talentat pentru postul de Operator-Moderator Support.
Cerințe:

Experiență de lucru cu clienții de la 6 luni în sus (call center/magazin online/ suport);
Cunoașterea foarte bună a limbii de stat și a limbii ruse;
Nivel ridicat de competențe PC;
Experiență cu telefonia IP;
Abilități de comunicare, sârguință, atenție la detalii, capacitate bună de învățare.

Responsabilități:

Recepționarea apelurilor și efectuarea de apeluri pentru a răspunde solicitărilor utilizatorilor pentru toate proiectele deservite;
Moderarea anunțurilor pentru 999.md + gestionarea reclamațiilor;
Moderarea comentariilor pentru Point.md și Stiri.md;
Lucrul cu procesele interne de afaceri (procesarea lead-urilor, stabilirea și urmărirea sarcinilor).

Oferim:

Program de lucru: Luni - Joi de la 15:00 la 22:00, Vineri de la 22:00 la 07:00;
Atmosferă de lucru prietenoasă;
Contract de muncă oficial și pachet social;
Salariu stabil, plătit întotdeauna în ultima zi a lunii;
Concediu medical plătit la 100% din salariu;
Sarcini interesante;
Oportunități de creștere în carieră;
Formare profesională continuă;
Lucrul cu tehnologie avansată și tehnologii Apple;
Abonament la transportul public;
Abonament la sport;
Ceai, cafea și biscuiți - nelimitat și mereu la dispoziția angajaților;
Team building și petreceri corporative;
Zi liberă în ziua de naștere.

Misiunea noastră este să descoperim noi universuri și să inspirăm prin exemplu. Prețuim rapiditatea, flexibilitatea, onestitatea, îndrăzneala, dezvoltarea, simbioza și magia pură.
Dacă misiunea și valorile noastre se aliniază cu ale tale, așteptăm CV-ul tău la jobs@simpals.сom.
E-mail: jobs@simpals.com
Aplica fără CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide