Șofer cu scooter personal pentru livrările de haine în Chișinău

We Run
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 5000 Până la 10000 MDL
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilitățile includ:

- Livrări la domiciliu folosind un scooter deținut de candidat.
- Așteptarea clienților pentru a încerca tricourile și vânzarea acestora în cazul confirmării.

Cerințe:

- Experiență anterioară în livrări și vânzări.
- Scooter propriu pentru livrări.
- Disponibilitate pentru livrări în a doua parte a zilei.
- Persoană tânără și dinamică.

Oferta noastră:

- Plată competitivă pe bază de comisioane și bonusuri.
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și în creștere.

Pentru mai multe detalii și pentru a aplica, vă rugăm să ne contactați
Telefon:
060279227
Persoana de contact:
Victoria
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide