Consultant Clienți, or. Criuleni (de la 12000 lei)

Association of Recruitment Agencies №14716872, 16 октября 2024
Город: Криуляны
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 12 000 MDL
График: Полный день
Asociația Agențiilor de Recrutare din Republica Moldova care este o platformă centralizată de colaborare dintre agențiile de recrutare din Moldova și angajații de peste hotare, este în căutarea unui Manager vânzări talentat și dedicat pentru a se alătura uneia dintre cele mai mari asociații de recrutare.
Dacă ești pregătit pentru o oportunitate captivantă și ești o persoană motivată și empatică te așteptăm în echipa noastră.
Responsabilități principale:

Efectuare și Preluare apeluri clienti.
Introducerea datelor in CRM.
Gestionarea programărilor clienților.
Consultarea și informarea candidaților.

Beneficii:

Desfășurarea activității profesionale în cadrul unei companii stabile în dezvoltare dinamică.
Mediu de lucru plăcut, în oficiu situat în centrul orașului.
Posibilități de avansare și dezvoltare profesională.
Instruire și suport din partea echipei.
Program de lucru: luni-vineri 09:00-17:00, sâmbăta 10:00-13:00.
Pachet salarial competitiv – salariu fix + bonusuri (de la 12000 lei).

Cerințe:

Studii superioare.
Cunoașterea utilizării calculatorului și a pachetului Microsoft Office.
Abilități excelente de comunicare.
Cunoașterea limbilor română și rusă.
Abilități de organizare și gestionare a timpului.
Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și rapid.

Dacă ești pasionat de recrutare și dorești să te alături echipei noastre, trimite CV-ul tău la hr@asociatia.md.

Te așteptăm să faci parte din echipa noastră! E-mail: hr@asociatia.md
Web: www.asociatia.md
067432236
Телефон:
+373 674 32 236
Связаться без CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть