Manager relații clienții

Adenosar №14728735, 18 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Responsabilități:

Responsabil de comunicarea cu clienții în vederea achitarii in termeni stabiliti contractual;
Verificarea si calculul raporturilor conducătorilor auto pentru rutele efectuate;
Colaborează cu contabilitatea și alte departamente pentru urmărirea actelor de evidență fiscală primare;
Evidenta si planificarea surselor financiare;
Conlucrarea cu banca, notar, cadastru, Primaria, ANTA, Inspectoratul Fiscal si alte institutii de Stat, in vederea obtinerii actelor permisive si a raportarii darilor de sama
Evidenta motorinei, ADBlue..... si planificarea livrarilor cu monitorizarea preturilor;
Conlucrarea sectia juridica cu pregatirea actelor primare pentru judecata;
Monitorizarea dosarelor si restituirelor sumelor (conlucrarea cu executorii judecatoresti);
Alte sarcini puse de administrator.

Cerințe față de candidat:

Studii superioare;
Cunoașterea limbilor română și rusă, l. engleză v-a consitui un avantaj;
Nivel ridicat de responsabilitate și acuratețe, rezistență la stress;
Experiență de muncă în poziție similară va constitui un avantaj, dar nu este obligatorie;
Automobil propriu - avantaj.

Oferim:

Salariu atractiv și la timp;
Posibilitate de creștere;
Condiții favorabile de muncă într-un mediu stabil și plăcut;
Programul de muncă: 09,00 – 18,00, 5 zile/săpt.

Așteptăm CV-ul Dvs la adresa: eugenia19882@mail.ru
Pentru detalii apelați la numărul de telefon: 068888208 E-mail: eugenia19882@mail.ru
Telefon: 068888208
Телефон:
+373 691 74 776
Связаться без CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть