Manager vânzări prin telefon fără experiență

Aiva.Group №14725287, 17 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 8000 До 10 000 MDL
График: Частичная занятость
AIVA Group – este compania specializată în promovarea afacerilor online. În prezent, dezvoltăm mai mult de 15 proiecte e și promovăm peste 500 de site-uri ale clienților noștri din Rusia, Kazahstan, Republica Moldova, Belarus, Uzbekistan, China, etc.
Jooble este proiectul care momentan îl dezvoltăm! Jooble - cea mai mare platformă de joburi din România cu peste 3 000 000 utilizatori lunar (ro.jooble.org) și TOP 2 platformă la nivel mondial, prezentă în 69 țări! Te dorim în echipa noastră de specialiști ca să dezvoltăm proiectul împreună!
Ce așteptăm de la tine:

Сunoașterea limbii române la nivel avansat;
Înalte abilități de comunicare;
Dorința de a lucra și a avea un venit decent cu rezultate uimitoare;
Operare PC la nivel de utilizator.

Responsabilitățile tale:

Promovarea serviciilor companiei pe piața României;
Gestionarea, coordonarea și participarea la proiect.

În schimb noi oferim:

Partea fixă 8000;
Program de muncă flexibil: Luni-Vineri 8:00-17:00;
Post de muncă în cadrul unui colectiv tânăr, dinamic și activ;
Training-uri zilnice și perspectiva unei cariere de succes.
Telefon: 076730555
E-mail: hr@aiva.group
Телефон:
+373 767 30 555
Связаться без CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть