Operator call centru

İST ESTE SAĞLIK TURİZMİ №14661964, 1 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 700 До 1500 EUR
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Avem nevoe de colegi pentru centrul nostru de apeluri din cadrul companiei noastre de turism medical

CALIFICĂRI GENERALE ȘI DESCRIEREA POSTULUI

Grupul de sănătate ISTESTRELLA, care are succes în domeniile sale cu energie pozitivă și inovatoare, oferă servicii de înaltă calitate și de încredere în multe țări din întreaga lume, în special în țările europene.
Clinica noastră, care a primit multe premii în domeniul turismului medical, avansează cu pași siguri către obiectivul de a deveni un brand mondial.
Dacă doriți să faceți parte din această echipă profesionistă, este suficient să aplicați.

CRITERIILE PE CARE LE CĂUTĂM
- Abilități excelente de comunicare
- Prietenos și pozitiv
- Capacitate de a lucra în echipă și într-un sistem organizat
- Deschis la inovație și interesat de dezvoltarea profesională
- Disponibil pentru program de lucru full-time și ore flexibile
- Fără probleme legate de călătorii internaționale

Salariu + primă + asigurare

Se caută colegi de echipă.

Pentru a aplica, este suficient să trimiteți CV-ul prin aplicația WhatsApp.
Veți primi un răspuns cât mai curând posibil.

TEL: +373 (78) 247982
Телефон:
+373 782 47 982
Контактное лицо:
Ali
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть