Operator call-centru

№8254518, 7 августа 2019
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы
Beneficiile oferite:
• Salariu 7000 + bonusuri;
• Tichete de masă în valoare de 45 lei pentru fiecare zi lucrătoare;
• Varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
• Portal web intern unde poți găsi informații de specialitate;
• Avem o sală de sport excelentă (locatie Botanica);
• Amplasare oficiu: Botanica;
• Asigurare medicală suplimentară.

Responsabilităţi:
• Consultarea clienţilor existenţi şi potenţiali cu informaţie generală privind produsele companiei;
• Vînzarea indirectă de produse prin stabilirea de intîlniri de vînzare pentru clienţii existenţi şi potenţiali, interesaţi de produsele companiei;
• Efectuarea apelurillor catre clienti in cadrul campaniilor de telemarketing si/sau a sondajelor de calitate.

Cerinţe:
• Studii superioare/medii de specialitate (colegiu);
• Abilitati de comunicare dezvoltate, amabilitate, disciplina,
• Vorbirea fluentă a limbii române și rusă; engleza nivel mediu de comunicare;
• Abilităţi de operare PC (Word, Excel, Power Point).

Specificul postului:
• Munca în ture de zi/ noapte/ weekend/ sarbatori. Turele de sărbători se achită dublu (200%) !!!

Aplică CV-ul la adresa electronică: cristinavacancies@gmail.com
Телефон:
+373 673 85 585
Контактное лицо:
Cristina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть